• Slidepic1
  • Slidepic2
  • Slidepic3
  • Slidepic4

JARNÍ ZÁVOD DRUŽSTEV - ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

I NEJMENŠÍ NÁM DĚLAJÍ RADOST

 

V sobotu 2.4.2016 se naše nejmenší závodnice spolu se svými trenérkamí  Alenou Macíčkovou a Leonou Stuchlou zúčastnily "JARNÍHO ZÁVODU DRUŽSTEV", který se konal v Rožnově pod Radhoštěm. Děvčata nám udělala radost a v kategorii I. (ročník narození 2009 a mladší) vybojovala krásné 1. místo v závodě družstev. Nejlépe se v této kategorii umístila na druhém místě Eliška Kurečková, Ella Švrčková byla osmá, Verunka Vybíralová desátá a Johanka Vrátná třináctá. V kategorii II. (ročník narození 2008-2007) se děvčata v závodě družstev umístila na stříbrném stupínku. V jednotlivkyních skončila na třetím místě Natálie Žižková, Macháčková Eliška byla osmá a Vlčková Kristýna desátá.

Navíc Kurečková Eliška vyhrála zlatou medaili na lavičce a bronzovou na prostných. Žižková Natálie vybojovala na kladině medaili stříbrnou medaili.

 

PODPORUJI NÁS

ostrava sport_logo diony_logo koras_trade_logo koras_restaurace_logo atos_logo momo_logo ČGF logo SOKOL logo