• Slidepic1
  • Slidepic2
  • Slidepic3
  • Slidepic4

Veronika Cenková startuje na ME 2015 - Montpellier (FRA)

NA ME V MONTPELLIER ZAHÁJENY TRÉNINKY

V neděli 12. dubna začalo V Montpellier oficiálními tréninky ME ve sportovní gymnastice mužů a žen.

Publikováno: 00:01 (upraveno 11:10)

Anna Mária Kányai a Veronika CenKová pod vedením trenérky Petry Drtílkové Cenkové za lékařského dozoru MUDr. Luboše Hrazdíry absolvovaly v neděli dva tréninky. Děvčata si osahala francouzské nářadí zn. Gymnova, na kterém se v Montpellier soutěží. Děvčata se dnes, tj. v pondělí 13. dubna, představí od 17.00 hod rozhodčím na oficiálním pódiovém tréninku v závodní hale.

 

 

Mužská část české výpravy přiletěla do dějiště ME včera odpoledne. Dnes od 12.00 hod absolvují David Jessen, Daniel Radovesnický, Ondřej Janeczko a Svjatoslav Solovjev pod vedením trenéra Petra Hedbávného svůj první trénink.

Na facebooku České gymnastiké federace naleznete fotografie členů české výpravy a další fotografie z dějiště a zákulisí ME v Monpellier:

https://www.facebook.com/CeskaGymnastickaFederace

    

Napsal: Roman Slavík 
více na : ME 2015
 
ME 2015

 

 

PODPORUJI NÁS

ostrava sport_logo diony_logo koras_trade_logo koras_restaurace_logo atos_logo momo_logo ČGF logo SOKOL logo