• Slidepic1
  • Slidepic2
  • Slidepic3
  • Slidepic4

13. ročník Memoriálu M. Kojdeckého - 3.května 2014

MMK plakát mini

 Závod se koná s finanční podporou Statutárního města Ostrava. Koná sna památku našeho dlouholetého činovníka sportovní gymnastiky v orgánech městských, krajských i celostátních, zakladatele našeho oddílu SG a bývalého úspěšného reprezentačního trenéra žen Miroslava Kojdeckého , který  v letech 1960-1980 působil v reprezentačním trenérském týmu a připravoval československé gymnastky na šesté OH. Byl jedním z obnovitelů TJ Sokol Moravská Ostrava 1 po roce 1989, zakladatelem a předsedou komise sportovní gymnastiky OS při ČOS, kterou řídil až do roku 1998, kdy ze zdravotních důvodů musel práce zanechat. Celý život zasvětil sportovní gymnastice . 

 

 

Závod proběhne ve čtyřech kategoriích : starší žákyně, žákyně A, kadetky a juniorky, ženy. Tento závod proběhne s mezinárodní účastí a je zároveň prvním kvalifikačním závodem pro MČR 2014. Začínají starší žákyně v 9.30 hodin ve sportovní hale Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových, Plzeňská 2627/16, 700 30 Ostrava - Zábřeh. Po té budou následovat další  kategorie. Přijďte i Vy povzbudit naše závodnice!!!!

PODPORUJI NÁS

ostrava sport_logo diony_logo koras_trade_logo koras_restaurace_logo atos_logo momo_logo ČGF logo SOKOL logo