• Slidepic1
  • Slidepic2
  • Slidepic3
  • Slidepic4

MU CZE-AUT-ISR-POL - Veronika Cenková opět první

 

Poslední prověrkou před blížícím se ME 2014 v bulharské Sofii bylo Mezistátní utkání CZE-AUT-ISR-POL, které se uskutečnilo tuto neděli 13.4. v Brně. Za náš klub byly nominovány do družstva juniorek Veronika Cenková a za ženy Tereza Ochynská. Kateřině Orságové a Nadine Kanonové byla dána možnost závodit mimo družstva a probojovat se také na ME.

Juniorky začaly svůj závod již dopoledne a nevedly si špatně.  I přes nějaké nezdary, porazily družstva Rakouska, Israele a Polska. Zvítězily tedy před ostatními , a to se čtyřbodovým náskokem. Největší radost nám udělala Veronika, která v jednotlivkyních opět zvítězila a tak si potvrdila účast na letošním MEJ 2014. Kateřina Orságová zajela svůj nejlepší závod sezóny , skončila devátá a je tedy první náhradnicí pro ME.

Odpoledne začaly závod na bradlech ženy. Bohužel se jim nepodařila úplně kladina a prostná, ale i tak získaly krásné druhé místo. Tereza Ochynská byla ve čtyřboji třináctá, kde se ji nepovedla kladina, ale je také první náhradnicí na ME. Nadine Kanonová závodila jen na přeskoku a prostných, kde zacvičila pěkně a skončila devatenáctá.

Všem děvčatům gratulujeme!!! Za čtrnáct dní děvčata odjedou na výcvikový tábor před ME, který bude v Brně a pak již vzhůru do Sofie.

okaz na článek na stránkách ČGF:MU CZE-POL-AUT-ISR

PODPORUJI NÁS

ostrava sport_logo diony_logo koras_trade_logo koras_restaurace_logo atos_logo momo_logo ČGF logo SOKOL logo