• Slidepic1
  • Slidepic2
  • Slidepic3
  • Slidepic4

Kontrolní závod juniorek a žen na ME 2014

 

V pátek 4.4.2014 odjely naše reprezentantky (Veronika Cenková, Kateřina Orságová, Zuzana Šustáková jako juniorky a Nadine Kanonová, Tereza Ochynská jako ženy) spolu s trenérkami na kontrolní závod do Brna. Odpolední trénink v tělocvičně probíhal standartně v "klidném duchu" jak se na náš klub sluší a patří. Holky vše zvládaly, až na Terku Ochynskou, která měla mírně  pohmožděné prsty. Proto se trenérky rozhodly Terezu neposlat do závodu na bradla. V sobotu závod začínal až ve 14:00 odpoledne, takže jsme měly dostatek času na relaxování před závodem. Což se vyplatilo, jelikož Verča i přes nezdar na bradlech zvítězila s dvoubodovým náskokem před závodnicí na druhém místě. Katce se nevydařila kladina, ale i přesto se umístila na pěkném pátém místě. Zuzka skončila osmá z důvodu nízké obtíždnosti na bradlech, ale kromě kladiny se jí závod vydařil. 

V ženách se dařilo Nadě, která prošla závodem bez většího zaváhání a skončila třetí. Tereza, která z důvodu svého zranění nenastoupila na bradla, se umístila na šestém místě a k tomu jí zradila kladina, která se jí nevyvedla podle představ jejích trenérek.

Všechny naše závodnice, kromě Zuzky si tímto vybojovaly start na Mezistátním utkání CZE-AUT-ISR-POL, které se uskuteční taktéž v Brně v nedeli 13.4.2014.

Děvčatům k dosaženým výsledkům gratulujeme a přejeme úspěch na Mezistátním utkání!!!

PODPORUJI NÁS

ostrava sport_logo diony_logo koras_trade_logo koras_restaurace_logo atos_logo momo_logo ČGF logo SOKOL logo