• Slidepic1
  • Slidepic2
  • Slidepic3
  • Slidepic4

 INFORMACE O UZAVŘENÍ TĚLOCVIČNY

Na základě Usnesení vlády ze dne 8. 10. 2020 č. 996 dochází s účinností od 12. 10. 2020 00:00 hod. do dne 25. 10. 2020 do 23:59 hod. stanoveny níže uvedené zákazy a omezení. Ve vztahu ke sportu dochází k zásadnímu omezení provozování sportovní činnosti:

  • Je stanoven úplný zákaz výkonu sportovní činnosti na vnitřních sportovištích, bez ohledu na charakter sportovní činnosti.
  • Výkon sportovní činnosti na venkovních sportovištích je limitován počtem 20 osob a zákazu využití vnitřního zázemí (šatny, sprchy apod.), přičemž musí být zachován odstup minimálně 2 metry od jiných osob.
  • Venkovní sportoviště lze rozdělit pomocí fyzických překážek na dílčí sportoviště tak, aby takto vzniklými dílčími sportovišti vznikly koridory o minimální šířce 2 metry, a byl zamezen kontakt takto sportujících skupin (max. 20 osob v každé skupině), a to jak při příchodu a odchodu (vlastní vstup na sportoviště), tak při výkonu sportovní činnosti.

Celé znění výkladového stanoviska na stránkách ČUS - cuscz.cz/novinky/vykladove-stanovisko-k-omezeni-sportovni-cinnosti-od-1210.html

PODPORUJI NÁS

ostrava sport_logo diony_logo koras_trade_logo koras_restaurace_logo atos_logo momo_logo ČGF logo SOKOL logo