INFORMACE O OTEVŘENÍ TĚLOCVIČNY

Od 11. 5. 2020 v rámci rozvolňování opatření ve sportu začínáme opět v omezené míře trénovat. Zatím budou probíhat pouze tréninky závodních družstev – trenérky Petra Drtílková Cenková, Blanka Kotková a Pavla Olšarová. Bližší informace děti obdrží od svých osobních trenérů.

Tréninky družstev přípravek a zájmové gymnastiky zatím probíhat nebudou – Gymškolka - trenérky Jana Václavíková, Kateřina Horňáková, Gábina Morongová, družstvo chlapců – trenér Tomáš Kisza, družstva rekreační gymnastiky – trenérky Věra Klímová, Marie Marchlíková, Klára Pumanová, družstva přípravek - trenérka Alena Macíčková a rovněž dopolední Cvičení rodičů s dětmi.

Prosíme všechny, aby si přečetli přiložené organizační pokyny pro otevření tělocvičny a dodržovali je.

Zároveň Vás prosíme o vyplnění a podepsání Čestného prohlášení a odevzdání jej osobním trenérkám na prvním tréninku.

Děkujeme za pochopení situace, ani pro nás není jednoduchá a doufáme, že se brzy vrátíme k běžnému režimu.

Organizační pokyny

Čestné prohlášení