NOVÉ INFORMACE
O PRODLOUŽENÍ UZAVŘENÍ TĚLOCVIČNY

V návaznosti na Usnesení vlády ze dne 12. 10. 2020 č. 1021 dochází
s účinností od 14. 10. 2020 00:00 hod. do dne 03. 11. 2020 do 23:59 hod.
stanoveny níže uvedené zákazy a omezení.

Ve vztahu ke sportu dochází k zásadnímu omezení provozování sportovní činnosti:

1. Je stanoven úplný zákaz výkonu sportovní činnosti na vnitřních sportovištích, bez ohledu na charakter sportovní činnosti.

2. Výkon sportovní činnosti na venkovních sportovištích je limitován počtem 6 osob (v případě neprofesionálních sportovců) a zákazu využití vnitřního zázemí (šatny, sprchy apod.), přičemž musí být zachován odstup minimálně 2 metry od jiných osob.

3. Venkovní sportoviště lze rozdělit pomocí fyzických překážek na dílčí sportoviště tak, aby takto vzniklými dílčími sportovišti vznikly koridory o minimální šířce 2 metry, a byl zamezen kontakt takto sportujících skupin (max. 6 osob v každé skupině), a to jak při příchodu a odchodu (vlastní vstup na sportoviště), tak při výkonu sportovní činnosti.

4. Profesionální sportovci mohou využívat venkovní sportoviště (bez vnitřního zázemí – šatny, sprcha apod.) i v počtu přesahujícím 6 osob.

5. Z povinnosti nosit ochranu dýchacích vyjmuti sportovci nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod.

Celé znění výkladového stanoviska na stránkách ČUS –

INFORMACE O UZAVŘENÍ TĚLOCVIČNY

Na základě Usnesení vlády ze dne 8. 10. 2020 č. 996 dochází s účinností od 12. 10. 2020 00:00 hod. do dne 25. 10. 2020 do 23:59 hod. stanoveny níže uvedené zákazy a omezení. Ve vztahu ke sportu dochází k zásadnímu omezení provozování sportovní činnosti:

• Je stanoven úplný zákaz výkonu sportovní činnosti na vnitřních sportovištích, bez ohledu na charakter sportovní činnosti.
  • Výkon sportovní činnosti na venkovních sportovištích je limitován počtem 20 osob a zákazu využití vnitřního zázemí (šatny, sprchy apod.), přičemž musí být zachován odstup minimálně 2 metry od jiných osob.
  • Venkovní sportoviště lze rozdělit pomocí fyzických překážek na dílčí sportoviště tak, aby takto vzniklými dílčími sportovišti vznikly koridory o minimální šířce 2 metry, a byl zamezen kontakt takto sportujících skupin (max. 20 osob v každé skupině), a to jak při příchodu a odchodu (vlastní vstup na sportoviště), tak při výkonu sportovní činnosti.

Celé znění výkladového stanoviska na stránkách ČUS - cuscz.cz/novinky/vykladove-stanovisko-k-omezeni-sportovni-cinnosti-od-1210.html

PARKOVÁNÍ

Prosíme všechny rodiče, aby při příjezdu k naší tělocvičně neparkovali před vchodem zdravé výživy p. Horákové na ulici Čs. Legií před 18 hodinou!!! Děkujeme

NÁBORY TALENTOVANÝCH DĚTÍ

V úterý 6. 10. 2020 v 16 – 18 hodin

Dívky ročníky 2012 – 2014 do družstva gymnastické přípravky
tréninky úterý a pátek 16 – 18 hodin

Dívky a chlapci ročníky 2015 – 2016 do družstva Gymškolky
tréninky úterý a čtvrtek 17 – 18 hodin

Z důvodů co největšího omezení šíření viru nebude v letošním roce při náboru možné, aby rodiče zůstali v tělocvičně a sledovali při náhledové hodině své děti. Věříme, že naše rozhodnutí chápete a pokusíme se Vám dění na tréninku zprostředkovat jiným způsobem.
Zároveň žádáme, aby dítě doprovázela pouze jedna osoba, zdržovala se v prostorách tělocvičny co nejkratší dobu a aby používala roušku.

KOMUNIKACE PŘI NÁBORU

Dítěti prosím na před náborovou hodinou na tričko nalepte nálepku s jeho celým jménem (tedy křestní jméno i příjmení) a s ročníkem narození a upevněte tak, aby nespadla.

NÁBOR DO REKREAČNÍ GYMNASTIKY

Ve středu 7. 10. 2020 v 18 - 19,30 hodin

Dívky ročníky 2006 – 2011 do družstva rekreační gymnastiky
tréninky ve středu 18 – 19,30 hodin

KOMUNIKACE PŘI NÁBORU

Ihned po skončení tréninku Vás bude trenérka informovat o výsledku náboru.

1. KONTROLNÍ ZÁVOD NA MISTROVSTVÍ EVROPY ŽEN

V sobotu 4.3.2017 se v Brně konal 1. kontrolní závod na ME, které se uskuteční letos v dubnu v Rumunsku. Kontrolního závodu s zúčastnily naše Veronika Cenková a Barbora Schneiderová, dále pak Adéla a Vendula Měrkovy (Bohemians Praha), Kateřina Jelínková s Lucií Jiříkovou (Sokol Brno I.) a Romana Majerechová ( Sparta Praha).

Na ME postoupí čtyři nejlepší čtyřbojařky. Veronice Cenkové se nepovedla sestava na kladině a je průběžně na 2. místě (49.950 b.) za Adélou Měrkovou (49.950 b.). Barbora Schneiderová je díky pádu z kladiny a na přeskoku zatím na 5. místě (43.250 b.), předběhly jí Vendula Měrková (47.050 b.) a Romana Majerechová (44.800 b.)

Veronika a Barbora se nyní připravují na 2. kontrolní závod, který se uskuteční 18.3.2017 v Praze. Závod v Praze je posledním kotrolním závodem na ME, tam se tedy rozhodne o konečné nominaci čtyř závodnic, které pojedou reprezentovat Českou republiku do Rumunska.

Veronice přejeme, aby si udržela svou dobrou kondici a Barboře, aby se vyhla pádům a zabojovala o čtvrté postupové místo.