NÁBORY TALENTOVANÝCH DĚTÍ

tréninky úterý a pátek 16 – 18 hodin

Dívky a chlapci ročníky 2015 – 2016 do družstva Gymškolky
tréninky úterý a čtvrtek 17 – 18 hodin

Z důvodů co největšího omezení šíření viru nebude v letošním roce při náboru možné, aby rodiče zůstali v tělocvičně a sledovali při náhledové hodině své děti. Věříme, že naše rozhodnutí chápete a pokusíme se Vám dění na tréninku zprostředkovat jiným způsobem.
Zároveň žádáme, aby dítě doprovázela pouze jedna osoba, zdržovala se v prostorách tělocvičny co nejkratší dobu a aby používala roušku.

KOMUNIKACE PŘI NÁBORU

Dítěti prosím na před náborovou hodinou na tričko nalepte nálepku s jeho celým jménem (tedy křestní jméno i příjmení) a s ročníkem narození a upevněte tak, aby nespadla.

NÁBOR DO REKREAČNÍ GYMNASTIKY

Ve středu 7. 10. 2020 v 18 - 19,30 hodin

Dívky ročníky 2006 – 2011 do družstva rekreační gymnastiky
tréninky ve středu 18 – 19,30 hodin

KOMUNIKACE PŘI NÁBORU

Ihned po skončení tréninku Vás bude trenérka informovat o výsledku náboru.