Nábor děvčat do přípravky na vrcholovou (závodní) gymnastiku

Každé úterý a čtvrtek od 16:00 do 17:00 hodin. Pouze pro děvčata narozená v roce 2012 a 2013.

Nábor děvčat do rekreační gymnastiky

Nábor proběhne ve středu 2.10. v 18 hodin, pouze pro děvčata od 9 do 14 let. Nabíráme pouze 15 děvčat.

Cvičení rodičů s dětmi

UPOZORNĚNÍ: CVIČENÍ ZAČNE V ÚTERÝ 8. ŘÍJNA!!!

Přijďte se podívat, nebo rovnou zacvičit!!!

Cvičení je určeno pro rodiče s dětmi ve věku od 1 roku a probíhá každé ÚTERÝ mimo svátky a prázdniny vždy od 10:00 do 11:00 hodin v naší specializované tělocvičně pod vedením kvalifikované trenérky.

S sebou: pohodlné sportovní oblečení, ponožky nebo cvičky a HLAVNĚ DOBROU NÁLADU J

UPOZORNĚNÍ: Během cvičení mají za děti zodpovědnost především rodiče.

Základní informace:

-         www.gymnastikaostrava.cz

-         telefon: 59 611 34 23

-         adresa: TJ Sokol Moravská Ostrava 1, oddíl sportovní gymnastiky Čs. Legií 16, Ostrava 1 (vedle divadla Jiřího Myrona)

-         cena: 70,-Kč za trénink; možnost zakoupení permanentky na 10 vstupů za 600,-Kč.

Cvičení je zaměřeno na stimulaci přirozeného pohybového a smyslového vývoje dítěte. Rozvíjí se nejen jemná a hrubá motorika, celková vnímavost dítěte a zároveň se i utužují sociální vazby mezi dětmi, rodiči a sociálním prostředím. Cílem těchto cvičení je pohybová příprava, podporující optimální psychický a tělesný rozvoj dítěte. Děti si pomalu. zvykají na pravidelný zdravý pohyb, který je přiměřený jejich věku a schopnostem. Součástí hodiny jsou pohybové aktivity  a cvičení s použitím různého nářadí a náčiní. K dispozici jsou trampolínky, molitanová jáma a spousty speciálních pomůcek určených pro ty nejmenší. Tyto cvičební pomůcky pomohou Vašim ratolestem rozvíjet pohyblivost i tvůrčí přemýšlení formou hry!!!

Nábor děvčat do přípravky

Termín náboru bude zveřejněn v polovině září

Nábor dětí do gymškolky

Prozatím ukončen!